sporfogadás.org

Regisztráció   Azonosító:
Jelszó: Elfelejtett jelszó
Infó
Hírek
Sportok
Írások / Cikkek
Oktatás, edzések
Info (cégeknek)
Sportesemények
Sportlétesítmények
Fórum
 
Szavazás csak bejelentkezve!
 
Vonzó sportok
Melyik a legvonzóbb hármas szerinted?
 
Tenisz / Squash / Tollaslabda:
172 / 586
29.40 %
Foci / Röplabda / Kézilabda:
86 / 586
14.70 %
Futás / Úszás / Kerékpár:
183 / 586
31.20 %
Biliárd / Darts / Sakk:
15 / 586
2.6 %
Hegymászás / Falmászás / Extrém:
70 / 586
11.90 %
Egyik sem, más sportok.:
60 / 586
10.20 %
 
Összes leadott szavazat: 586
 
  Szeptemberi majális a Ligetben - 2006-09-17 05:00 -  
 
... Sz?ts Márton) 35:58
N?k
1. Magyar Telekom Lányok (Sz?cs Judit, Plisz Judit, Barbócz Anikó dr.) 42:41
2. UPCsajok (Móré Izabella, Veszeli Ágnes, Váradi Adrienn) 43:16
3. APEH (Kovács Krisztina, Csabai Ágota, Fehértói Zoltánné Vali) 43:48

Pénzügyi és üzleti szolgáltatások kategória
Férfiak
1. OTP Futókör Nyulak B (Lancz Attila, Jakab Tibor, Mészáros Miklós) 36:10
2. OTP Futókör Nyulak A (Mészáros Miklós, Szoboszlai János, Szecs?di Péter) 37:32
3. Inter-Európa Bank II. (Cs?kör Zoltán, Korucz Attila) 38:43
N?k
1. Marsh-Bróker (Lányok Pataki Judit, Fogarasi Zsuzsa, Béres Anikó) 48:08
2. OTP Futókör Lányok (Ehmann Nikoletta, Pfenning Andrea, Erdélyi Ágnes) 49:21
3. ING Krisztinaváros (Kóbor Andrea, Báthoryné Vass Ildikó, Simányi Zsuzsanna) 50:03

Informatika, távközlés, kereskedelem, energia kategória
Férfiak
1. H-Trió Kft. (Gajári Dávid, Igaz István, Hóka Miklós) 32:29
2. EDS Elszántan Döcög? Sportbarátok (Kárász K. Zakariás, Ijjas Viktor, Páva Tamás)
34:40
3. LM Stressmanagement (Balassa Levente, Gaál László, Sz?ts Márton) 35:58
N?k
1. Magyar Telekom Lányok (Sz?cs Judit, Plisz Judit, Barbócz Anikó dr.) 42:41
2. UPCsajok (Móré Izabella, Veszeli Ágnes, Váradi Adrienn) 43:16
3. Ramasoft (Nagyné Molnár Angelika, Vonnák Dzsamila, Gy?ri Zsuzsanna) 46:54Ingatlan
kategória
Férfiak
1. R+R Konstrukt (Horváth Ádám dr., Ringhofer János, Fazekas Attila) 39:29
2. Fellerer Ingatlan (Burányi Viktor, Óvári Krisztián, Kardoss Lóránt Imre) 45:20
3. DTZ Három Királyok (Boda Imre, Lipcsey Gábor, Rory Sheard) 48:24
N?k
1. Stop.Shop (Boday Manuéla, Salamon Krisztina, Moór Gabriella) 58:47
2. DTZ First Ladies (H?rich Zsuzsanna, Hódos Andrea, Püschl Nikolett) 1:01:33

Közigazgatás kategória
Férfiak
1. Aranyosok (Vitárius Bence, Bejczi Álmos, Vitárius Balázs) 36:58
2. Megel?z?sök (Péter András, Blahó Tamás, Bihari Gergely) 39:10
3. Gróf Hadik (Pliha Zoltán, Klinger Zoltán, Kósik Péter) 39:34
N?k
1. APEH (Kovács Krisztina, Csabai Ágota, Fehértói Zoltánné Vali) 43:48
2. Három Grácia (Szebenyi Zsófia, Zsolnai Enik?, Szebenyi Alexandra) 46:45
3. Vizes Lányok (Pet? Orsolya, Csukáné Tarnói Katalin, Csuka Dalma) 47:50

Médiabajnokság - Sprinttáv
Férfiak
1. Klubrádió (Náray Balázs, Rudas Gábor, Pelikán Viktória) 39:31
2. Szuperinfó (Honfi Gábor, Havas Judit, Garami Katalin) 42:24
3. Spuri Média (Török Bence, Pucsok József Márton, Marik Balázs) 44:05
N?k
1. Vágtázó VGF gidák (Stumpf Nóra, Zámbó Ildikó, Rusznák Martina) 49:52
2. Tényleg Futanet...
 
 
Kapcsoldó linkek:
www.bpsportiroda.hu

 
<< 1. oldal          Vissza a hírekhez          3. oldal >>
 
www.sporttars.net - 2004© - Minden jog fenntartva!
Impresszum - Adatvédelem      A Sporttars.NET VPSpro virtuális szerveren üzemel.
sporttárs