60 / 586
10.20 %

Összes leadott szavazat: 586

10. Coca-Cola N?i Futógála - 2005-10-18 06:37 -

... szigetnyi (!) hosszal nyert. Mezei Európa-bajnoki bronzérmesünk 2000, 2002, 2003, 2004 után ötödik gy?zelmét aratta a n?i futógála egy évtizedes történetében. ?33:30-as id?t terveztem el?zetesen, de a táv második felében éreztem, hogy ennél jobbat is tudok. A végén már csak arra figyeltem, hogy 32 percen belül érjek célba. Egyedül futni nem könny?, sajnálom, hogy idén sem volt ellenfelem, pedig az együtt futás, együtt versenyzés mindannyiunk fejl?dését segíti. Jöv? héten még elképzelhet?, hogy utcán versenyzem Portugáliában, de azt követ?en már csak a decemberi mezei Eb-re összpontosítok.? ? hangzott Zsódér Zsolt tanítványának rövid összegzése.

Majd négy percet (3:54) kellett várni a második helyezett Erdélyi Eszterre, aki bár elfáradt, ezúttal is mosolygott a célban. ?Anikóval nem lehetett ma lépést tartani, remekül futott. Nekem is csak az els? három kilométeren volt társaságom, Kovács Zsófi személyében, s miután leszakadt egyre nehezebb volt egyedül.? A bronzérmet a triatlon sportág fiatal, tizenhét esztend?s tehetsége a gyöngyösi Kovács Zsófia szerezte meg. ?Nem éreztem olyan hosszúnak a távot, mint el?tte gondoltam. Szombaton duatlonversenyt nyertem Pécsett, azonban már akkor eldöntöttem, hogy szeretnék a szezon utolsó eseményén minden elvárás nélkül csak egy jót futni, élvezni a verseny remek hangulatát, és ezt sikerült megvalósítanom.? ? mondta a junior Európa-bajnok a célban.

Kevesebb, mint másfél órával a rajpisztoly eldördülése után mindenki célba ért. A lányok, n?k, asszonyok, anyukák és nagymamák nap mint nap megédesítik mosolyukkal, kedvességükkel, szeretetükkel hétköznapjainkat, és ez ma sem volt másként. A futás ünnepnapján nekik szólt az elismerés tapsa.

A BSI idei utolsó, szenzációs szezonzáró eseménye: a 2. Balaton Maraton és Félmaraton a siófoki Aranyparton, november 19-20-án.